Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tužka na papíře, 19 x 25,5 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J Grus.Autor viz T 1/277, TD 61, V 2/326, Ch 2/385, NEČVU 1/232.